Konkurs plastyczny na najciekawszą maskę karnawałową

Jeśli bale to w karnawale. A jeśli bal to obowiązkowo maski. Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najciekawszą maskę karnawałową. Liczba prac przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Wybór był bardzo trudny. Pod uwagę brano oryginalność, pomysłowość, wkład pracy, ale także samodzielność wykonania. Po krótkich obradach jury zgodnie ustaliło, że zdobywcami nagród oraz wyróżnień zostają: Michał Bandelak, Szymon Rynkiewicz,  Gabrysia Lasota, Inga Kopeć, Leon Buczek, Tomasz Wadiak, Tomasz Szwarc, Mikołaj Rebizak, Bartosz Kunicki, Oliver Dziedzic, Sebastian Kalandyk, Łukasz Nowakowski, Paweł Oziembłowski, Bartosz Iwaszek, Alicja Tys, Malwina Tys,  Zosia Barna, Laura Wójcik, Wiktoria Warzocha, Aurelia Nowak, Natalia Domańska, Kalinka Rozborska. Wszystkim gratulujemy!