Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

O godz. 8.00 odbędzie msza św. w Kościele Świętego Józefa Rzeszów-Staromieście dla chętnych uczniów i rodziców.

Spotkanie wychowawców z uczniami odbędzie się o wyznaczonych dla poszczególnych klas godzinach, w określonych salach.
Rodzice przyprowadzają dzieci do szkoły na daną godzinę do określonego wejścia, gdzie będą oczekiwać wychowawcy klas.
Prosimy rodziców o przyprowadzenie dzieci 5 minut wcześniej przed planowanym spotkaniem z wychowawcą i zebranie każdej z klas w wyznaczonym miejscu.

Przyprowadzając dziecko na spotkanie z wychowawcą rodzice zobowiązani są do posiadania maseczek, dezynfekcji rąk lub posiadania rękawiczek oraz zachowanie dystansu społecznego.

Do szkoły uczniowie wchodzą wyłącznie z wychowawcą.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy rodziców o pozostanie na zewnątrz budynku szkolnego.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021-czytaj całość >>>