Virtual Gallery w Zaczarowanym Ogrodzie

Piękne prace wpłynęły do Zaczarowanego Ogrodu podczas pracy zdalnej. Cieszymy się, że rodzice tak chętnie wykorzystują nasze propozycje zajęć czy zabaw dla najmłodszych. Dzięki Państwu możemy obserwować starania naszych przedszkolaków.

Dzieci z chęcią przystąpiły do utworzenia „Virtual Gallery”. Z dnia na dzień wpływały piękne wiosenne dzieła, a nasza galeria szybko się zapełniała. Radość tym większa, ponieważ prace plastyczne zawierały słowa w języku angielskim, napisane z pomocą dorosłego. Koordynatorem akcji była pani mgr Ewelina Wiśnicka.

Jesteście ciekawi, jak przedszkolaki z Zaczarowanego Ogrodu poradziły sobie z tym wyzwaniem? Sprawdźcie sami! Naszym zdaniem przesłane prace plastyczne są przepiękne!

Zapraszamy do obejrzenia „Virtual Gallery” ze ścieżką dźwiękową >>>