,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” klasie 1a

Klasa 1a pod opieką p. Aliny Bylak wzięła udział w projekcie edukacyjnym pod nazwą ,,Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”.  Praca przy projekcie była kilkuetapowa. Uczniowie wysłuchali treści książki ,,Trzy świnki” czytanej przez nauczyciela i ocenili postępowanie bohaterów. Następnie wykonali ilustracje, które stały się okazją do tworzenia własnych wypowiedzi. Prace dzieci zebrane w całość utworzyły klasową książkę. Uczniowie dowiedzieli się jak brzmią nazwy domków i bohaterów w języku angielskim. Następnie obejrzeli animację treści i posłuchali bajki w języku angielskim. Powtarzali wypowiedzi wilka i świnek, a zapamiętane frazy udało się odtworzyć w klasowym teatrzyku. Praca przy projekcie dostarczyła wszystkim wielu emocji.

sdr
« 1 z 13 »